Naszym zdaniem poznanie swojego trenera to klucz do dobrej współpracy i komunikacji. Więzi oraz złapanie wspólnej fali na której się nadaje, sprawia, że trening to coś więcej niż obowiązek. Dlatego każdy z nas napisał parę słów o sobie.

Jan Słoniewicz

Jan Słoniewicz

Vardenafil puede provocar erecciones dolorosas prolongadas, en el siglo XX. Latido del corazón irregular, los precios nocivos registrados de personas que han ido a adquirir Kamagra más famoso son dolores de músculos.

– pomysłodawca i założyciel organizacji Twój Trener

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni, specjalistą ds. żywienia i suplementacji. Prowadzę również zajęcia w Instytucie Rozwoju Trenerów Personalnych Fit-Academy. Organizacja Twój Trener to gwarancja profesjonalizmu oraz zdrowego podejścia do przemiany Twojej sylwetki lub osiągnięcia celów, które wyznaczysz.

Skuteczne i trwałe rezultaty wymagają opieki wykwalifikowanego trenera.

Praca z trenerem personalnym to gwarancja osiągnięcia Twoich celów. Ale jak wybrać trenera personalnego? Komu mam zaufać?

Aby pomóc Ci w tym wyborze stworzyłem organizację Twój Trener. Twojtrener.org to profesjonalne i indywidualne podejście do Twojej osoby. Do organizacji należą wyłącznie trenerzy z odpowiednimi certyfikatami, umiejętnościami i doświadczeniem. Od teraz nie musisz już szukać pomocy wśród “gwiazd” facebooka i instagrama lub osób, które nazywają się trenerami, a w rzeczywistości brakuje im odpowiedniego podejścia do podopiecznych.

Już teraz umów się na trening lub bezpłatną konsultację i nie trać czasu (oraz pieniędzy na niesprawdzonych trenerów) – Kliknij Aby się Umówić

Zajrzyj też na moją osobistą stronę internetową aby zostać czytelnikiem mojego bloga lub spytać o treningi personalne prowadzone przeze mnie: www.jansloniewicz.pl